آخرین داغ گردون های ارسال شده
asalkade (محصول)

عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی بیشتر ...
rezaeetinachem (پست)

سم ساس

ساس حشره ای موذی که ریشه کن کردن و از بین برن آن هم کار بسیار دشواری است و استفاده از بسیاری از سم ها و حشره کش ها هم باعث ریشه کن شدن آن نمیشود و همان طور که میدانید برای بدن هم نیز مضر هستند حال بهترین روش چیست؟ خاک دیاتومه را میتوان بهترین روش و سالمترین روش برای ریشه کن کردن ا بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

گلیسیرین مونو استئارات

گلیسیرین مونو استئارات در مواد غذایی،آرایشی،بهداشتی،کشاورزی و خوراک دام استفاده میشود در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی در صایع غذایی استفاده میشودو به عنوان یک ماده ضعیف کننده، امولسیون، ضد انقباض و نگهدارنده استفاده می شود؛ امولسیفایر در بستنی، خامه، نان، سیستم های مبت بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

مونوپروپیلن گلایکول

مونوپروپیلن گلایکول که ماده ای بی بو بی رنگ و شیرین میباشد و در آب نیز حل میشود در دسته ی امولسیون ها قرار دارد این ماده در صنایع بسیاری کاربرد دارد مونو پروپیلن گلیکول MPG به دلیل خاصیت تثبیت مایع های نامحلول ، حلالیت و نگهدارنده استفاده می شود که میزان ماندگاری مواد غذایی را ا بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

ایزوله سویا

ایزوله سویا یک ماده ی پروتئینی هست که یکی از محصولات جانبی سویا است یکی از بهترین مزایایه استفاده از ایزوله سویا این است که دلیل اینکه در فرآیند تولید آن هیدرات کربن آن حذف میشود در نتیجه هضم پذیریه فوق العاده ای دارد این ماده غذایی می تواند به عنوان یک ماده ی اولیه در بسیاری بیشتر ..
ONadvertiserM (پست)

تحلیل آماری با Spssو دیگر نرم افزارها را به ما بسپارید.

تحلیل آماری با SPSS و دیگر نرم افزارها را به ما بسپارید. انجام آزمون های آماری میانگین و انحراف معیار نسبت آزمون تی T آزمون کای-دو آزمون ناپارامتری آزمون واریانس همبستگی آنالیز کوواریانس آنالیز واریانس با اندازه های مکررر تحلیل عاملی رگرسیون چندگانه آنالیز واریانس چن بیشتر ..
ONadvertiserM (پست)

یک نفر " رشته مکانیک "دعوت به همکاری می گردد! دانشجو یا فارغ التحصیل

فارغ التحصیل یا دانشجو مکانیک جهت تصدی خدمات نرم افزارهای مهندسی تخصصی به صورت غیر حضوری و پروژه ای با حقوق مناسب دعوت به همکاری می گردد. لطفا رزومه و آشنایی به نرم افزارهای مکانیک را از طریق پیامرسان به شماره ی زیر ارسال نمایید: 09102993983 یا OjDaanesh توجه: همکاری به صورت دورکاری بیشتر ..
catalon6575 (محصول)

معجون کم خونی

انرژی زا تقویت اعصاب خونساز بسیار قوی شاداب کننده پوست رفع خواب رفتگی دست و پا کمک به رشد کودکان و نوجوانان تقویت عمومی بدن به خصوص بیماران جلوگیری از ریزش مو ناشی از کم خونی جلوگیری از عوارض کم خونی در بانوان درمان ( کم خونی، بی حالی، بی حسی، خواب آلودگی ) روزانه جایگزین طبیشتر ...
catalon6575 (محصول)

سویق گندم

خواص سویق گندم 1) هضم کننده غذا 2) برطرف کننده گرسنگی 3) انرژی زا 4) موثر در رشد استخوان و عضلات 5) بهترین غذای کودکان و مکمل شیر مادر 6) درمان ضعف و ناتوانی 7) رشد و تقویت جنین 8) شفافیت پوست 9) تقویت قوای جنسی 10) درمان پیسی بیشتر ...
sepahanmina (پست)

فروش محصولات میناکاری به قیمت عمده

کارگاه سپاهان مینا به مدیریت حاج اکبر احمدی کتایونچه تولیدکننده و فروشنده محصولات صنایع دستی و میناکاری به قیمت عمده و فوق العاده مناسب واقع در اصفهان خوروزق اسلام آباد بلوار ولیعصر روبروی مدرسه بنت الهدی صدر جنب داروخانه سایت :sepahanmina.ir بیشتر ..
digitalmarketing (مقاله)

برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ

برندینگ شخصی همانند سایر خدمات بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)، به متخصصان و کارشناسان مجرب این حوزه نیازمند است تا تمامی این برندسازی شخصی طبق اصول و معیارهای این کار انجام گیرد. برنامه ریزی و شکل دادن به این امور برندینگ شخصی، در حوزه مدیریت برند قرار می گیرد و این روزها، با پیشرفت روزافزون اینترنت، داشتن یک برند شخصی قوی از هر زمان دیگری آسان تر شده است. همانطور که گفته شد، برندینگ شخصی همه آحاد یک جامعه را در بر می گیرد. فرقی نمی کند که شما یک پزشک جراح باشید و یا یک دبیر ریاضی کنبیشتر ...
محمدرضا (تصویر)

تخفیف ایده پرداز طلوع

tivamotor1 (تصویر)

کوره صنعتی زغال فیلتر دار

tivamotor1 (تصویر)

کوره صنعتی زغال

tivamotor1 (تصویر)

کوره صنعتی زغال

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (تصویر)

خط تولید زغال فشرده

tivamotor1 (پست)

دستگاه چوب پودر کن خاک اره ساز

ساخت دستگاه پودر کن چوب برای مصرف خاک اره فروش دستگاه چوب پودر کن شرکت تیوا ماشین اریا توجه تضمین خرید خاک اره از خریدارن این دستگاه توسط شرکت تیوا ماشین اریا تیوا ماشین اریا سازنده ماشین الات چوب پودر کن و چوب خرد کن تمام سرشاخه های تهیه شده از مراکز حرس چوب جمع اوری می گرد بیشتر ..
tivamotor1 (پست)

کوره صنعتی زغال لیمو

بنام خدا توجه کنید کوره های صنعتی تیوا ماشین استاندارد های زیست محیطی دارن یعنی مورد تایید محیط زیست می باشد که اولین شرکتی در ایران هستیم که کوره های ساخته شده در این شرکت بدون دود و بو بوده و فیلتر حذف دود دارد که مجوز میحط زیستی دارد. چوب خود را برای خرید کوره به شرکت ماشین بیشتر ..
tivamotor1 (پست)

خط تولید زغال فشرده

شرکت سازنده تیوا ماشین اریا دارنده گواهینامه (ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 سال 2016 و 2017) قابل توجه خریداران ماشین الات زغال فشرده از شرکت تیوا ماشین با تضمین خرید زغال از شما تولید کنندگان عزیز و گرامی که از این شرکت ماشین الات خریده باشید. اراعه فورمول تولید زغال از شرکت تیوا ماشین و کشور بیشتر ..
azadirc (مقاله)

افتادگي مچ پا (Drop Foot)

افتادگی پا، اصطلاحی عمومی برای مشکل بلند کردن قسمت جلویی پا است. افراد مبتلا به افتادگی پا، هنگام راه رفتن قسمت جلویی پای خود را روی زمین می‌کشند. افتادگی پا بیماری نیست و بیشتر نشانه ای از مشکل عصبی، عضلانی یا آناتومیکی است. افتادگی پا می‌تواند موقت باشد. علائم افتادن پا باعث می‌شود شخص قسمت جلویی پای خود را بلندتر کند، در نتیجه ممکن است هنگام راه رفتن آن را روی زمین بکشد. برای مقابله با این شرایط، می توان مانند بالا رفتن از پله‌ها، ران را در هنگام حرکت بالا برد. در استفاده از این روش ممبیشتر ...
rezaeetinachem (پست)

دکستروز آبدار

دکستروز مونو هیدارت یا همان آبدار که حاوی نه درصد آب کریستالیزه است با ظاهر کریستالی، سفید و پودر شکل و بی بو و بیشترین کاربرد را دارد. دکستروز آبدار دکستروز مونوهیدرات فرم کریستالی گلوکز و نوعی کربوهیدرات بوده، که همانند ساکاروز منبع انرژی کربوهیدراتی می‌باشد و کاربردهای بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید که با نام سیلیکا نیز شناخت میشود که نمونه های رایج این ماده شامل کوارتز ذوب شده، سیلیس فوم، سیلیکاژل و آئروژل ها هستند. سیلیکون دی اکساید در مواد ساختاری، میکرو الکترونیک در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. 1. کاربرد سیلیکون دی اکساید در صنعت: بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

قیمت کتراک

کتراک که نوعی مواد منفجره ی شیمیایی و بی صدا هست با ایجاد کشش در سنگ باعث شکستن و خرد شدن آن میشود ماده شیمیایی کتراک در اثر اختلاط با آب جهت انجام عملیات تخریبی به کار می رود یکی از مواردی که به طور روزافزون در کارهای معدنی ایران مورد استفاده قرار می گیرد انواع پودرهای منبسط ش بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

قیمت سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید که با نام سیلیکا نیز شناخت میشود که نمونه های رایج این ماده شامل کوارتز ذوب شده، سیلیس فوم، سیلیکاژل و آئروژل ها هستند. سیلیکون دی اکساید در مواد ساختاری، میکرو الکترونیک در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. 1. کاربرد سیلیکون دی اکساید در صنعت: بیشتر ..
اشکان بیگدلی (محصول)

انواع تابلو کامپوزیت,نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی

انواع تابلو کامپوزیت,نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی * تابلو سازی اندیشه افتاب با بیش از 15 سال سابقه پیشرو در ارائه با کیفیت ترین و سریعترین خدمات تابلوسازی و تبلیغاتی میباشد * ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته سه بعدی با استفاده از متریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و بیشتر ...
loolehbazkon (مقاله)

روش های رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی و روش های رفع گرفتگی لوله فکرش رو بکن! یک روز معمولی از خواب بیدار شده و طبق روال معمول مشغول نظافت شخصی میشوید. بعضی ها سراغ حمام می روند و مشغول استحمام میشوند. بعضی دیگر با عجله به سمت سرویس بهداشتی رفته و رفع قضای حاجت می کنند و بعضی دیگر هم سراغ دسشویی میروند و مشغول شستن دست و صورت و مسواک زدن میشوند. اما چه کابوسی بدتر از این میتواند باشد که بعد از انجام روالهای یادشده متوجه میشوند که لوله دفع فاضلاب منزل مسدود شده و حالا با حجم زیادی از آب و فاضلاب بدبو در سینک دسشویی، کف حمبیشتر ...
ostad67 (پست)

تدریس ریاضی ابتدایی، راهنمایی ٬ دبیرستان، دانشگاهی

تدریس ریاضی ویژه مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی ٬ دبیرستان و دانشگاه با بیانی ساده و روان رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی و فنی و حرفه ای ریاضی 1، ریاضی 2، هندسه 1 و 2، هندسه تحلیلی، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال، آمار و احتمال، جبر، ریاضیات و فیزیک دانشگاه، ریاضی مهندس بیشتر ..
09124202881 (پست)
09124202881 (پست)

sportkadeh

خدمات لوکس واسپرت نصب در محل 09124202881 بیشتر ..
azadirc (مقاله)

تنگي كانال عصب مچ دست ( سندرم تونل كارپال)

تنگی کانال عصب مچ دست را سندرم تونل کارپال یا C.S.Tمی گویند. علایم بیماری زمانی بروز می کند که کانال عصبی که در ناحیه مچ دست قرار دارد تنگ می شود و باعث ایجاد فشار بر روی عصب مدیان مچ دست می شود. علل و عوامل : معمولا به دلیل استفاده بیش از حد از مچ دست به ویژه در موارد کارهای ظریف و تکراری ایجاد می شود و اصولا به دنبال انجام مکرر کارهایی که با دست و مچ انجام می شود علایم بروز می کند. شیوع این بیماری در خانمهای خانه دار، بین سنین 30-40 سال، کاربران کامپیوتر، نجاران، تصویرگران، کارگران، قصبیشتر ...
rezaeetinachem (پست)

لسیتین پودری

لسیتین پودری که قایبلیت دیسپرسیون در آب ویژگی ها و کاربرد های بسیاری دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد: از ویژگی های آن:خاصیت امولسیفایری آن،استبلایزری،نرم کننده،مرطوب کننده،نرم کننده،قابلیت ایجاد دیسپرسیون،کمک به فرایند مخلوط کردن و بلندینگ، سهولت حمل و نقل و جابه بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

گوارگام چیست

گوارگام که نوعی صمغ هست کاربرد های بسیار زیادی دارد که در اولین درجه به عنوان یک افزودنی در غذاهای فراوری شده استفاده میشود همچنین بعنوان یک غلظت دهنده در تولید غذاها بکار می رود که برخلاف دیگر غلظت دهنده ها، گوار به شدت زیر چرخه ی یخ زدگی و خنک نگهداری می شود و خاصیت آن باعث بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

از بین بردن حشرات موذی

برای از بین بردن حشرات موذی از جمله ساس راه های بسیاری وجود دارد که گاهی خطرناک و بی اثر میباشند ولی استفاده از خاک دیاتومه که خوراکی هم هست یکی از روش های بسیار موثر و بی خطر برای انسان ها هست که فقط با پاشیدن این خاک در گوشه کنار مکان مورد نظر خیلی راحت باعث از بین رفتن و ریشه بیشتر ..
honor10 (پست)

گوشی موبایل huawei y3 2018

گوشی موبایل huawei y3 2018 قیمت خرید گوشی y3 2018 بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

سوکرالوز

شیرین کنندهی مصنوعی سوکرالوزکه مشتق ساکاروز هست 600 مرتبه از خود ساکاروز شیرین تر است پودر سوکرالوز تحمل دما پخت تا ۳۰۰ درجه دارد و پرطرفدارترین شیرین‌کننده‌ بشمار میرود و بعلت تحمل دما میتواند در انواع کیک و کلوچه و بیسکویت استفاده شود . استفاده از سوکرالوز دیابت را کنترل م بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

کلسیم کربنات

کلسیم کربنات که به عنوان یک پر کننده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد این ماده که به دو صورت خالص آن پودر سفید و ناخالص آن کرم رو به سفید موجود هست کاربرد های بسیاری دارد در صنایع کاغذ، پلاستیک ها، رنگ ها و پوشش ها هم به عنوان پرکننده و هم پوشش رنگی(به علت رنگ سفید مخصوصش) بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

تویین 80

تویین 80 که مایعی ویسکوز به رنگ زرد هست یه امولسیفایر است و همچنین به عنوان حلال.روان کننده.پاک کننده و...مورد استفاده قرار میگیرد پلی سوربات در مواد دارویی و برخی ویتامین ها، مکمل ها و واکسن ها استفاده می شود. پلی سوربات 80 سازگاری کپسول های ژلی و قرص ها در معده را موجب می شود. ب بیشتر ..
modernpaytakht (پست)

فروش تجهیزات سیسکو

فروش تخصصی سیسکو و شبکه ارائه کلیه تجهیزات سیسکو ، با گارانتی معتبر New , Used , Orginal , OEM حق انتخاب با شما ، تامین قطعات ، تضمین خدمات ، گارانتی تعویض ، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان از ما ارائه انواع اکسس سرور ، سویچ ، روتر ، ماژول ، فایروال ، مموری ، فلش و کلیه کابلهای سیسکو ا بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

کتراک نیم ساعته چیست

میتوان گفت در اغلب اوقات بهترین روش برای شکستن سنگ(ساروج.بتن)روشی بی سر و صدا و بدونه انفجار هست که استفاده از دینامیت و مواد منفجره برای این کار مناسب نیست هم به خاطر صدایی که ایجاد میکند هم به خاطر انفجار پس بهترین روش استفاده از کتراک هست که بدونه ایجاد صدا و انفجار سنگ را م بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

دیاتومه چیست

این روزها بسیاری از افراد با مشکل وجود ساس در محل کار و زندگی خود روبه رو هستند که استفاده از سموم علاوه بر ضرر بسیاری که بر سلامتی انسان ها دارند نیز باعث ریشه کن شدن ساس نمیشود پس باید به دنبال راه بهتری بود که بهترین راه استفاده از خاک دیاتومه هست که افزون بر ریشه کن کردن ساس بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

فروش مونوسدیم گلوتامات

مونوسدیم گلوتامات که به صورت پودر بلورین سفید رنگ موجود هست از تشدید کننده های طعم هست و به خودی خود طعمی ندارد ولی موجب افزایش طعم ها میشود که تقریبا در تمام مواد غذایی، به‌ ویژه غذاهای پرپروتئین مانند محصولات لبنی، گوشت، ماهی و بسیاری از سبزی‌ها یافت می‌شود و به‌ طور معمو بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

کاربرد چیپس صابون

چیپس صابون که از روغن پالم و از این قبیل روغنها به دست می آید چیپس صابون فرم بسیار ساده ای از مواد اولیه ی صابون را تشکیل می دهد. تولید کنندگان قادر به خرید چیپس صابون هستند سپس رنگدانه ها، رایحه ها و سایر اجزای تشکیل دهنده خود را برای تولید صابون خود اضافه می کنند. هنگامی که بیشتر ..
rezaeetinachem (پست)

آویسل101

آویسل که به عنوان یک ماده ضد کپک، یک ماده ضد انقباض، یک جایگزین چربی، امولسیفایر، یک توسعه دهنده و یک عامل فشرده در تولید مواد غذایی استفاده می شود کاربردهای بسیاری دارد آویسل می تواند در صنایع مختلفی از جمله تولید مواد غذایی، نوشیدنی، داروسازی، لوازم آرایشی و صنایع مختلف اس بیشتر ..
coin extend (پست)

MyPicture

کاردانو (cardano) از ارزهای دیجیتال بازار کریپتو کارنسی (crypto currency) می باشد که هم اکنون در بین ده ارز اول بازار کوین مارکت کپ (coinmarketcap) به لحاظ ارزش بازار قرار دارد که با نماد ADA نمایش داده می شود. از مزایای کاردانو پلتفرم جدیدی است که در سال 2017 پایه ریزی بیشتر ..
coin extend (پست)

MyPicture

ريپل (Ripple) که جزء 10 ارز برتر بازار کریپتوکارنسی (cryptocurrency) در این روزها می باشد در حال حاضر رتبه سوم coinmarketcap را در اختیار دارد . ریپل در که در سال 2012 به بازار معرفی شد پایه گذار ريپل ripplenet و ري بیشتر ..

 |